STUDUJTE S NÁMI

Sociální sítě v praxi veřejné správy – záznam

TOP lektorka

Záznam z webináře

Skripta

Prezentace

Při správném využívání mohou být efektivním nástrojem komunikace s občany, mohou se významně podílet na participaci občanů i plnit roli marketingového komunikačního nástroje. Už dávno totiž neplatí, že na sociálních sítích jsou jen mladí. Využití potenciálu sociálních sítí je podmíněno znalostí jejich funkcí, možností i úskalí. Využití sociálních sítí je dnes neopominutelnou součástí komunikačních strategií, v posledních letech jde o nejrychleji se rozvíjející marketingový nástroj.
Sociální sítě přinesly do komunikace řadu nových výzev a možností, navíc v posledních letech plní roli neopominutelného komunikačního kanálu.

Sociální sítě významným způsobem formují veřejné mínění.

Obsah kurzu

Obsah kurzu

Obsah kurzu

Obsah kurzu

Obsah kurzu

  • Přehled základních sociálních sítí a jejich charakteristika
  • Facebook, Instagram, Twitter, YouTube
  • Cílové skupiny jednotlivých sociálních sítí a jejich specifika
  • PR a krizová komunikace
  • Příklady komunikačních kampaní
  • Smart komunikace
  • Propojení sociálních sítí za účelem efektivní komunikace
  • PinCity

  SEZNAMTE SE S LEKTORKOU

Ing. Zuzana Pastrňáková

Vystudovala jsem magisterský obor Mezinárodní politika a diplomacie na Fakultě mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Problematikou PR, komunikace a marketingu ve veřejné správě jsem věnovala v rámci své profese od roku 2012, kdy jsem se stala tiskovou mluvčí města Znojma. Až do jara 2021 jsem vedla rovněž oddělení vnějších vztahů znojemské radnice. Kromě klasického PR se specializuji na komunikaci na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter). V roce 2018 byla facebooková stránka Znojma v průzkumu, který realizovala PR Akademie a Institut veřejné správy na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, vyhodnocena jako nejlepší facebooková stránka města v ČR. Ve Znojmě jsme vybudovali jednu z největších městských komunit na sociálních sítích v ČR. Od jara 2021 zúročuji své zkušenosti a dovednosti v soukromé sféře jako PR manažerka v mezinárodní firmě Nevoga sídlící ve Znojmě.
Garantka
Vytvořit s