Studujte s námi

Participace pro začátečníky

Cítíte potřebu prezentovat veřejnosti své projekty a akce a stále hledáte efektivní způsob jak? Váháte, zda do rozhodování zapojit i obyvatele Vaši obce? Nevěříte si zatím, jak krok po kroku nastavit komunikaci s veřejností?
Připravili jsme pro Vás nový trendy dvouhodinový on-line seminář o základech participace.

Rozmluvte Vaše město a nebojte se zapojit veřejnost.

 • Praktický kurz

  Naučíme Vás, jak efektivně komunikovat s veřejností a jak správně kombinovat metody participace. Zbavíme Vás obavy z nereálných požadavků veřejnosti a naučíme Vás pracovat s nástroji mimo Facebook a sociální sítě. Dostanete návod, jak začít s participací. Ukážeme Vám typické projekty vhodné k zapojení veřejnosti do rozhodování.
 • Obsah kurzu

  • Proč participovat?
  • Je třeba mít strategii?
  • Jak participovat?
  • Jak participují obce v ČR?
  • Participativní rozpočet
  • PR a komunikace s veřejností a médii
Write your awesome label here.

Budete umět u svých občanů vzbudit důvěru a jistotu.

Přesvědčíte je, že Váš úřad má jasno a je otevřeným partnerem. Dáte jim možnost rozhodovat o vybraných tématech v obci. Posílíte obecní komunikaci a postavení úřadu v očích obyvatel.
Tématem participace se v AQE věnujeme řadu let. Máme vlastní metodiku, aplikaci PinCity, zkušený tým a slušnou základnu klientů z řad obcí a měst v ČR – Olomoucký kraj, Pardubice, Praha 4, Prostějov, Jeseník, Třinec, Chodov, Aš, Hodonín, Slavkov u Brna, Boskovice, Uherský Brod, Lipenice, Správa a údržba silnic JMK, Odolena Voda, Líbeznice, Kunovice a další obce.
AQE academy
seznamte se s lektorem

RNDr. Ondřej Krejčí

Jsem sociální geograf, konzultant a specialista na zapojování veřejnosti do rozhodování ve veřejné správě.

V AQE advisors jsem garant strategického řízení a plánování a řízení klíčových projektů ve veřejné správě, zpracovávám studie, analýzy a strategické dokumenty rozvoje obcí.

Jako lektor AQE academy přednáším téma participace a moderní metody strategického řízení měst. Jsem kreativní, vytrvalý a komunikativní a školení mi přináší radost a možnost sdílet své zkušenosti s Vámi – účastníky.
Patrick Jones - Course author
Vytvořit s