Komunikace s veřejností a médii – záznam

Chcete mít na svém úřadě profesionální tým, který bude vědět, jak správně komunikovat v různých situacích? Cítíte, že mají Vaši vedoucí rezervy v komunikaci a chcete jim pomoci je zlepšit? Je pro Vás složité motivovat své vedoucí k vystoupení na veřejnosti? Máte nepříjemné zkušenosti s médii a novináři?
Nejste v tom sami!

Na základě poptávky našich klientů jsme připravili školení zaměřené na rozvoj vztahů a komunikace s veřejností a s médii. Dopřejte svým zaměstnancům TOP péči a objednejte pro ně zábavné a užitečné školení, na které budete dlouho vzpomínat.

Cílem kurzu je zlepšení komunikačních dovedností a postupů při vystupování na veřejnosti, tiskových konferencích, před kamerou, mikrofonem, při jednání s kolegy, na poradách, zastupitelstvech s partnery i klienty. Je důležitý pro všechny, kteří si chtějí zlepšit komunikační techniky, začít správně používat řeč těla a zlepšit si vyjadřovací schopnosti, výslovnost i obsah řeči.

Obsah kurzu:
1. Komunikace s médii a veřejností
2. Praktická příprava na rozhovor, tiskovou konferenci, na veřejné vystoupení
3. Nácvik rozhovorů s novináři
4. Moderní trendy komunikace
5. Prezentační dovednosti a řeč těla
6. Krizová komunikace - nastavení pravidel, reakce na negativní prezentaci v médiích, zvládání trémy. Tento kurz je součástí certifikovaného programu Tiskový mluvčí ve veřejné správě.
poznejte lektorku

Štěpánka Duchková

V médiích se pohybuje od první poloviny 90. let. Začínala jako redaktorka deníku Telegraf a poté Metropolitan. Televizní zkušenosti získala jako redaktorka ve zpravodajství České televize. Deset let působila v televizi Prima jako moderátorka Zpravodajského deníku a diskusních pořadů Nedělní partie a K věci.

V současné době se věnuje především mediálním tréninkům a výuce prezentačních dovedností. Moderuje společenské akce, kongresy a tiskové konference. Aktuálně natáčí pro TV Seznam pořad Moje místa a v Českém rozhlase moderuje pořad K věci.
Patrick Jones - Course author
Created with